ZÁPAS
26.10.16 | 2. kolo | Ching-Mou Yu | Cing-Yang Meng | 5-0, - skreč | Chinese Taipei | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ching-Mou Yu | Cing-Yang Meng | |
1. podanie % | 9/17 (53%) | 12/13 (92%) |
Vyhrané body z 1.podania | 7/9 (78%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 11/13 (85%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body celkom | 23/30 (77%) | 7/30 (23%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ching-Mou Yu vs. Cing-Yang Meng - Vzájomné zápasy
14.08.23 | kvalifik. | Ching-Mou Yu | Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | M25 Tainan | antuka |
27.12.16 | 1. kolo | Ching-Mou Yu | Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
26.10.16 | 2. kolo | Ching-Mou Yu | Cing-Yang Meng | 5-0, Cing-Yang Meng - skreč | detail zápasu | Chinese Taipei | tvrdý |
Ching-Mou Yu form & Cing-Yang Meng form
Ching-Mou Yu - posledné zápasy
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | - | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 5-7, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Liu Hui Retallick | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Seremban - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Jose Statham | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-5, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 2-6, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu |
Cing-Yang Meng - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | detail zápasu |