ZÁPAS
01.11.18 | štvrťfinále | Ching-Mou Yu | Ajeet Rai | 6-4, 6-2 | Vietnam F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ching-Mou Yu | Ajeet Rai | |
1. podanie % | 35/46 (76%) | 41/67 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/35 (91%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/11 (36%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 29/67 (43%) | 10/46 (22%) |
Vyhrané body celkom | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 6 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ching-Mou Yu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ajeet Rai | |
1-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ching-Mou Yu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Ching-Mou Yu | 4-2 | |
4-3 | Ajeet Rai | |
0-0, 30-40 | ||
Ching-Mou Yu | 5-3 | |
0-0, 40-30 | ||
5-4 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
0-1 | Ajeet Rai | |
1-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ching-Mou Yu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ching-Mou Yu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ching-Mou Yu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ching-Mou Yu vs. Ajeet Rai - Vzájomné zápasy
01.11.18 | štvrťfinále | Ching-Mou Yu | Ajeet Rai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Vietnam F5 | tvrdý |
Ching-Mou Yu form & Ajeet Rai form
Ching-Mou Yu - posledné zápasy
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | - | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 5-7, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Liu Hui Retallick | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Seremban - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Jose Statham | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-5, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 2-6, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu |
Ajeet Rai - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | detail zápasu |