Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
12.01.01, 23 rokov
17 554 $
Cezar Cretu vs. Admir Kalender - Vzájomné zápasy
10.08.23 | 2. kolo | Cezar Cretu | Admir Kalender | 4-1, Admir Kalender - skreč | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
14.03.18 | 1. kolo | Cezar Cretu | Admir Kalender | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Croatia F2 | antuka |
Cezar Cretu form & Admir Kalender form
Cezar Cretu - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kolos Kincses | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 0-2, - Cezar Cretu - skreč | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Max Houkes | 6-2, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Yaraslav Shyla | Yaraslav Shyla - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Sebastian Gima | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-1, Carlos Gimeno Valero - skreč | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Admir Kalender - posledné zápasy
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.08.22 finále | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.22 semifinále | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | detail zápasu |