ZÁPAS
16.02.15 | 2. kolo kval. | Cedrik-Marcel Stebe | Maxim Ratniuk | 6-2, 6-2 | Turkey F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cedrik-Marcel Stebe vs. Maxim Ratniuk - Vzájomné zápasy
16.02.15 | 2. kolo kval. | Cedrik-Marcel Stebe | Maxim Ratniuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Turkey F7 | tvrdý |
Cedrik-Marcel Stebe form & Maxim Ratniuk form
Cedrik-Marcel Stebe - posledné zápasy
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
12.10.22 2. kolo | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
04.09.22 finále | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.22 semifinále | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - skreč | detail zápasu | |
02.09.22 štvrťfinále | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
17.08.22 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
13.07.22 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.22 2. kolo kval. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.22 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome 1 - antuka | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | detail zápasu |
Maxim Ratniuk - posledné zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |