ZÁPAS
20.10.16 | 2. kolo | Carlos Taberner | Guy Den Heijer | 6-2, 6-0 | Tunisia F28 | antuka |
ŠTATISTIKY
Carlos Taberner | Guy Den Heijer | |
1. podanie % | 19/35 (54%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/19 (79%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/16 (75%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 8/35 (23%) |
Vyhrané body celkom | 56/82 (68%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carlos Taberner vs. Guy Den Heijer - Vzájomné zápasy
20.10.16 | 2. kolo | Carlos Taberner | Guy Den Heijer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F28 | antuka |
Carlos Taberner form & Guy Den Heijer form
Carlos Taberner - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Guy Den Heijer - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu |