ZÁPAS
19.05.17 | štvrťfinále | Carlos Boluda-Purkiss | Wilson Leite | 6-4, 7-5 | Ukraine F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Carlos Boluda-Purkiss | Wilson Leite | |
1. podanie % | 53/63 (84%) | 42/50 (84%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/53 (62%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/10 (40%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/50 (52%) | 26/63 (41%) |
Vyhrané body celkom | 63/113 (56%) | 50/113 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carlos Boluda-Purkiss vs. Wilson Leite - Vzájomné zápasy
25.05.17 | štvrťfinále | Carlos Boluda-Purkiss | Wilson Leite | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Ukraine F3 | antuka |
19.05.17 | štvrťfinále | Carlos Boluda-Purkiss | Wilson Leite | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Ukraine F2 | antuka |
Carlos Boluda-Purkiss form & Wilson Leite form
Carlos Boluda-Purkiss - posledné zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |