ZÁPAS
24.08.17 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Ram Kapach | 6-2, 6-3 | Portugal F17 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Carlos Boluda-Purkiss | Ram Kapach | |
1. podanie % | 29/39 (74%) | 48/62 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/29 (79%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 9/39 (23%) |
Vyhrané body celkom | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.01.97, 27 rokov
12 460 $
28.01.97, 27 rokov
12 460 $
Carlos Boluda-Purkiss vs. Ram Kapach - Vzájomné zápasy
24.08.17 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Ram Kapach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Portugal F17 | tvrdý |
Carlos Boluda-Purkiss form & Ram Kapach form
Carlos Boluda-Purkiss - posledné zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Ram Kapach - posledné zápasy
Israel F14 - tvrdý | ||||
15.10.18 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Alec Deckers | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-76, 0-2, - Ram Kapach - skreč | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Noam Perets | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
05.10.18 štvrťfinále | vs. Ben Patael | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yannick Jankovits | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mor Bulis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Winston Lin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.17 1. kolo | vs. Omer Touchmair | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Iftah Yavetz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
19.10.17 štvrťfinále | vs. Christopher Heyman | 0-6, - Ram Kapach - skreč | detail zápasu | |
18.10.17 2. kolo | vs. Dekel Bar | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Daniel Entelis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 2-6, 2-4, - Ram Kapach - skreč | detail zápasu |