ZÁPAS
21.06.17 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Philip Bachmaier | 6-2, 6-0 | Sri Lanka | antuka |
ŠTATISTIKY
Carlos Boluda-Purkiss | Philip Bachmaier | |
1. podanie % | 31/43 (72%) | 30/42 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/31 (74%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/42 (69%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkom | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
30.10.96, 27 rokov
30.10.96, 27 rokov
Carlos Boluda-Purkiss vs. Philip Bachmaier - Vzájomné zápasy
21.06.17 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Philip Bachmaier | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Sri Lanka | antuka |
Carlos Boluda-Purkiss form & Philip Bachmaier form
Carlos Boluda-Purkiss - posledné zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Philip Bachmaier - posledné zápasy
M15 Aprilia - antuka | ||||
13.07.22 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Mostafa Moens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Pecorella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maksym Dovhusha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Paul Gravereau | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Gregoire Jacq | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Cosimo Banti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 1. kolo | vs. Hamza Karmoussi | 5-7, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
17.03.22 2. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Mohamed Alami | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Achondo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. David Tomic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |