ZÁPAS
26.10.16 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Dimitriy Voronin | 6-1, 6-3 | Spain F35 | antuka |
ŠTATISTIKY
Carlos Boluda-Purkiss | Dimitriy Voronin | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/25 (84%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkom | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Carlos Boluda-Purkiss vs. Dimitriy Voronin - Vzájomné zápasy
26.10.16 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Dimitriy Voronin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Spain F35 | antuka |
12.10.16 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Dimitriy Voronin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Spain F33 | tvrdý |
Carlos Boluda-Purkiss form & Dimitriy Voronin form
Carlos Boluda-Purkiss - posledné zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Dimitriy Voronin - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Mikolaj Lorens | 6-75, - Dimitriy Voronin - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Faisal Qamar | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-1, 2-0, Rigele Te - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Marco Miceli | 6-76, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.20 štvrťfinále | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 6-72, 3-3, - Dimitriy Voronin - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Lenny Hampel | 7-64, 6-2 | detail zápasu |