ZÁPAS
29.06.16 | 1. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Ioan Dan Abrudan | 6-1, 6-4 | Romania F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Camilo Ugo Carabelli | Ioan Dan Abrudan | |
1. podanie % | 31/60 (52%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/31 (68%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/29 (66%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 27/55 (49%) | 20/60 (33%) |
Vyhrané body celkom | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
18.03.99, 25 rokov
18.03.99, 25 rokov
Camilo Ugo Carabelli vs. Ioan Dan Abrudan - Vzájomné zápasy
29.06.16 | 1. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Ioan Dan Abrudan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
Camilo Ugo Carabelli form & Ioan Dan Abrudan form
Camilo Ugo Carabelli - posledné zápasy
Munich - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Orlando Luz | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-2, Luis Britto - skreč | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 štvrťfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - skreč | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Ioan Dan Abrudan - posledné zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - skreč | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - skreč | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - skreč | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Alexandru Danes | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu |