ZÁPAS
27.11.18 | 1. kolo | Cameron Green | Thando Longwe-Smit | 7-5, 6-3 | South Africa | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Cameron Green | Thando Longwe-Smit | |
1. podanie % | 37/57 (65%) | 38/81 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/37 (73%) | 28/38 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/20 (85%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 34/81 (42%) | 13/57 (23%) |
Vyhrané body celkom | 78/138 (57%) | 60/138 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
Austrália
22.04.96, 27 rokov
13 278 $
22.04.96, 27 rokov
13 278 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
JAR
17.06.01, 22 rokov
17.06.01, 22 rokov
Cameron Green vs. Thando Longwe-Smit - Vzájomné zápasy
27.11.18 | 1. kolo | Cameron Green | Thando Longwe-Smit | 7-5, 6-3 | detail zápasu | South Africa | tvrdý |
Cameron Green form & Thando Longwe-Smit form
Cameron Green - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. John-Patrick Smith | 1-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 4-5 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. John-Patrick Smith | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Matt Reid | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Max Purcell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Nicholas Shamma | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Jai Corbett | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Liam Puttergill | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Thando Longwe-Smit - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Tao Mu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Hien Pham | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Toufik Sahtali | 4-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Cameron Green | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Nicholas Bybel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Musawenkosi Sandile Mpondi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Wikus Robbertse | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Alex Brenner | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Tom Dynka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Kevin Kaczynski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Rayne Roselt | 6-1, 6-4 | detail zápasu |