ZÁPAS
06.01.20 | 1. kolo | Calvin Hemery | Alessandro Bega | 6-1, 6-4 | Ann Arbor | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Calvin Hemery | Alessandro Bega | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 33/42 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/32 (88%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 21/42 (50%) | 13/48 (27%) |
Vyhrané body celkom | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 8 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Calvin Hemery | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Calvin Hemery | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Calvin Hemery | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Calvin Hemery | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Calvin Hemery | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Calvin Hemery | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Calvin Hemery | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Calvin Hemery | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Calvin Hemery vs. Alessandro Bega - Vzájomné zápasy
06.01.20 | 1. kolo | Calvin Hemery | Alessandro Bega | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Ann Arbor | tvrdý I. |
11.05.15 | 1. kolo | Calvin Hemery | Alessandro Bega | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Italy F9 | antuka |
Calvin Hemery form & Alessandro Bega form
Calvin Hemery - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alessandro Bega - posledné zápasy
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
29.08.21 finále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.21 semifinále | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - skreč | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
11.06.21 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.05.21 finále | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.21 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detail zápasu |