ZÁPAS
15.01.18 | 1. kolo kval. | Calin Manda | Rimpei Kawakami | 7-610, 2-6, 6-1 | Turkey F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Calin Manda vs. Rimpei Kawakami - Vzájomné zápasy
15.01.18 | 1. kolo kval. | Calin Manda | Rimpei Kawakami | 7-610, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
Calin Manda form & Rimpei Kawakami form
Calin Manda - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Rimpei Kawakami - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
01.11.22 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu |