ZÁPAS
28.01.19 | 1. kolo kval. | Bulat Galiev | Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-4, 10-3 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
16.10.97, 26 rokov
16.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
15.01.01, 23 rokov
11 951 $
Bulat Galiev vs. Michalis Sakellaridis - Vzájomné zápasy
01.05.19 | 1. kolo | Bulat Galiev | Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
28.01.19 | 1. kolo kval. | Bulat Galiev | Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Bulat Galiev form & Michalis Sakellaridis form
Bulat Galiev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |
Michalis Sakellaridis - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Evangelos Kypriotis | 3-6, 0-6 | detail zápasu |