Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.10.97, 26 rokov
16.10.97, 26 rokov
Hanyi Liu vs. Bulat Galiev - Vzájomné zápasy
28.01.19 | kvalifik. | Bulat Galiev | Hanyi Liu | 2-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Hanyi Liu form & Bulat Galiev form
Hanyi Liu - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Woobin Shin | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kalina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - skreč | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu |
Bulat Galiev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |