ZÁPAS
08.01.17 | kvalifik. | Brydan Klein | Steven Diez | 3-6, 6-4, 6-4 | Auckland | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Brydan Klein | Steven Diez | |
1. podanie % | 59/100 (59%) | 61/94 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/59 (71%) | 42/61 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/41 (49%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 37/94 (39%) | 38/100 (38%) |
Vyhrané body celkom | 99/194 (51%) | 95/194 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 11 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brydan Klein | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Steven Diez | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Brydan Klein | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Brydan Klein vs. Steven Diez - Vzájomné zápasy
14.11.19 | 3. kolo | Steven Diez | Brydan Klein | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
08.01.17 | kvalifik. | Brydan Klein | Steven Diez | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Auckland | tvrdý |
Brydan Klein form & Steven Diez form
Brydan Klein - posledné zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
08.03.20 finále | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.20 semifinále | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu |
Steven Diez - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu |