ZÁPAS
31.07.17 | 1. kolo | Bruno Sant'Anna | Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-63 | Italy F24 | antuka |
ŠTATISTIKY
Bruno Sant'Anna | Enrico Dalla Valle | |
1. podanie % | 48/80 (60%) | 46/78 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/48 (73%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/32 (53%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 34/78 (44%) | 28/80 (35%) |
Vyhrané body celkom | 86/158 (54%) | 72/158 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 0 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bruno Sant'Anna vs. Enrico Dalla Valle - Vzájomné zápasy
31.07.17 | 1. kolo | Bruno Sant'Anna | Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-63 | detail zápasu | Italy F24 | antuka |
Bruno Sant'Anna form & Enrico Dalla Valle form
Bruno Sant'Anna - posledné zápasy
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.19 štvrťfinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.19 finále | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 semifinále | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 štvrťfinále | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - skreč | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Enrico Dalla Valle - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |