ZÁPAS
15.03.19 | štvrťfinále | Brayden Schnur | Duckhee Lee | 6-4, 4-6, 7-5 | Shenzhen Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Brayden Schnur | Duckhee Lee | |
1. podanie % | 73/112 (65%) | 57/95 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 53/73 (73%) | 40/57 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/39 (49%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 35/95 (37%) | 40/112 (36%) |
Vyhrané body celkom | 107/207 (52%) | 100/207 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 11 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brayden Schnur | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brayden Schnur | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Brayden Schnur | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Brayden Schnur | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Brayden Schnur | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Brayden Schnur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Brayden Schnur | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Brayden Schnur | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Brayden Schnur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brayden Schnur | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brayden Schnur | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brayden Schnur | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brayden Schnur | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Brayden Schnur vs. Duckhee Lee - Vzájomné zápasy
15.03.19 | štvrťfinále | Brayden Schnur | Duckhee Lee | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Shenzhen Challenger | tvrdý |
Brayden Schnur form & Duckhee Lee form
Brayden Schnur - posledné zápasy
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-62, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-68, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-711, 6-75 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Darian King | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
06.08.23 kvalifik. | vs. Max Purcell | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 7-62, 6-75, - Brayden Schnur - skreč | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 6-73, 1-2, - Brayden Schnur - skreč | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
23.02.22 2. kolo | vs. Filip Horansky | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Jack Sock | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
02.01.22 | vs. John Isner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.21 štvrťfinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.21 2. kolo | vs. Christian Harrison | 7-61, 6-74, 7-66 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivo Karlovic | 6-4, 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 7-60, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Duckhee Lee - posledné zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detail zápasu |