ZÁPAS
29.08.17 | 1. kolo | Boy Westerhof | Mats Hermans | 6-3, 6-2 | Netherlands F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Boy Westerhof | Mats Hermans | |
1. podanie % | 23/51 (45%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/23 (87%) | 15/20 (75%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/28 (64%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/42 (43%) | 13/51 (25%) |
Vyhrané body celkom | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
06.04.96, 27 rokov
33 666 $
06.04.96, 27 rokov
33 666 $
Boy Westerhof vs. Mats Hermans - Vzájomné zápasy
29.08.17 | 1. kolo | Boy Westerhof | Mats Hermans | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Netherlands F7 | antuka |
Boy Westerhof form & Mats Hermans form
Boy Westerhof - posledné zápasy
France F8 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
08.03.18 štvrťfinále | vs. David Poljak | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo | vs. Shahar Elbaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
02.02.18 štvrťfinále | vs. Igor Sijsling | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.18 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.18 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
France F1 - antuka | ||||
14.01.18 finále | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.01.18 semifinále | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.01.18 štvrťfinále | vs. Alen Avidzba | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.18 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Patrik Nema | 1-5, - Boy Westerhof - skreč | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Netherlands F7 - antuka | ||||
01.09.17 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.17 semifinále | vs. Gijs Brouwer | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
25.08.17 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.17 2. kolo | vs. Richard Gabb | Richard Gabb - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Mats Hermans - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detail zápasu |