Boris Pokotilov vs. Roee Benya 14.05.2019

Boris Pokotilov vs. Roee Benya 14.05.2019 - M15 Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

14.05.19kvalifik.Boris Pokotilov Roee Benya 7-5, 6-4 Greece M15 Heraklion tvrdý

ŠTATISTIKY

6-4

Boris Pokotilov
Rusko
27.05.97, 22 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
18.02.00, 19 rokov







Roee Benya
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Boris Pokotilov vs. Roee Benya - Vzájomné zápasy

14.05.19kvalifik.Boris PokotilovRoee Benya7-5, 6-4 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Boris Pokotilov - posledné zápasy

Spain M15 Xativa - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Lawrence Bataljin7-5, 6-79, 8-10 prehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Sahil Gaware6-2, 6-72, 10-3 výhradetail zápasu
Portugal M25 Porto - tvrdý
25.07.19
2. kolo
vs. Luis Faria6-77, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Pedro Gabriel Rodrigues7-64, 6-1 výhradetail zápasu
France M25+H Ajaccio - tvrdý
10.07.19
1. kolo
vs. Yannick Jankovits5-7, 1-6 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Arthur Bernabe6-4, 1-6, 10-2 výhradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Nino Portales6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Bakio - tvrdý
03.07.19
1. kolo
vs. Alejandro Gomez3-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.07.19
kvalifik.
vs. Lluis Dolz6-3, 6-1 výhradetail zápasu
30.06.19
1. kolo kval.
vs. Borja Perez Allica6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson4-6, 6-74 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-72, 4-6 prehradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Daniel Dudockin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
30.05.19
2. kolo
vs. Peter Kobelt6-3, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Stephanos Schinas6-74, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
21.05.19
kvalifik.
vs. Calum Puttergill4-6, 6-74 prehradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Konstantinos Raptis6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
15.05.19
1. kolo
vs. Valentin Guenther6-75, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Roee Benya7-5, 6-4 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Sergis Kyratzis6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
08.05.19
1. kolo
vs. Gabriel Donev7-5, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Christos Keisidis6-3, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Martin Iliev6-3, 7-65 výhradetail zápasu
France M15 Grasse - antuka
02.05.19
2. kolo
vs. Hugo Gaston3-6, 0-6 prehradetail zápasu
01.05.19
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche6-3, 6-3 výhradetail zápasu
29.04.19
1. kolo kval.
vs. David Quayle7-5, 6-2 výhradetail zápasu
29.04.19
kvalifik.
vs. Alexis Boureau6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.04.19
štvrťfinále
vs. Lukas Klein3-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.04.19
2. kolo
vs. Adam Bronka6-1, 6-0 výhradetail zápasu

Roee Benya - posledné zápasy

Izrael M15 Kiryat - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Chiswick - tvrdý
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 prehradetail zápasu
United Kingdom M25 Roehampton - tvrdý
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 prehradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 prehradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
14.05.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 prehradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
kvalifik.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 prehradetail zápasu
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - skrečvýhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - skrečprehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
08.10.18
kvalifik.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
kvalifik.
vs. Nikolay Kolobaev5-7, 1-6 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Ram Kapach3-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-0, 6-0 výhradetail zápasu
<