Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
14.02.99, 25 rokov
14.02.99, 25 rokov
Boris Butulija vs. Anze Arh - Vzájomné zápasy
18.12.17 | kvalifik. | Boris Butulija | Anze Arh | 7-63, 7-5 | detail zápasu | Tunisia F40 | antuka |
Boris Butulija form & Anze Arh form
Boris Butulija - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Anze Arh - posledné zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |