ZÁPAS
14.08.17 | 2. kolo kval. | Bogdan Ionut Apostol | Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | Romania F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
09.09.01, 22 rokov
09.09.01, 22 rokov
Bogdan Ionut Apostol vs. Mihai Razvan Marinescu - Vzájomné zápasy
10.08.22 | 2. kolo | Mihai Razvan Marinescu | Bogdan Ionut Apostol | Mihai Razvan Marinescu - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
20.08.19 | kvalifik. | Bogdan Ionut Apostol | Mihai Razvan Marinescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
14.08.17 | 2. kolo kval. | Bogdan Ionut Apostol | Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
Bogdan Ionut Apostol form & Mihai Razvan Marinescu form
Bogdan Ionut Apostol - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Mihai Razvan Marinescu - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeffrey Hsu | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-77, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Shubham Malhotra | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 2-0, Gheorghe Claudiu Schinteie - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-65, 3-1, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 1-6, 0-3, - Mihai Razvan Marinescu - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Bence Toth | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | detail zápasu |