ZÁPAS
21.08.17 | kvalifik. | Bogdan Ionut Apostol | Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-4 | Romania F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bogdan Ionut Apostol vs. Dan Alexandru Tomescu - Vzájomné zápasy
14.08.19 | 1. kolo | Dan Alexandru Tomescu | Bogdan Ionut Apostol | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Pitesti | antuka |
21.08.17 | kvalifik. | Bogdan Ionut Apostol | Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Romania F11 | antuka |
12.06.17 | 2. kolo kval. | Bogdan Ionut Apostol | Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | Romania F3 | antuka |
Bogdan Ionut Apostol form & Dan Alexandru Tomescu form
Bogdan Ionut Apostol - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Dan Alexandru Tomescu - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 štvrťfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | detail zápasu |