ZÁPAS
29.08.17 | 1. kolo | Bogdan Bobrov | Or Grinberg | 6-4, 6-1 | Turkey F32 | antuka |
ŠTATISTIKY
Bogdan Bobrov | Or Grinberg | |
1. podanie % | 40/46 (87%) | 42/57 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/40 (70%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/6 (83%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/57 (54%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
27.09.99, 24 rokov
27.09.99, 24 rokov
Bogdan Bobrov vs. Or Grinberg - Vzájomné zápasy
29.08.17 | 1. kolo | Bogdan Bobrov | Or Grinberg | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Turkey F32 | antuka |
Bogdan Bobrov form & Or Grinberg form
Bogdan Bobrov - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Or Grinberg - posledné zápasy
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Marko Jovanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gal Grimberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Raz Abodyan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Iftah Yavetz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F14 - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Dragos Torge | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Collin Johns | 0-6, 1-6 | detail zápasu |