ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Bogdan Bobrov | Anton Chekhov | 6-3, 6-2 | M25 Ust | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bogdan Bobrov | Anton Chekhov | |
1. podanie % | 27/50 (54%) | 46/63 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/27 (59%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/23 (87%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/63 (49%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkom | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Bogdan Bobrov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Bogdan Bobrov | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Anton Chekhov | |
0-0 | ||
Bogdan Bobrov | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Bogdan Bobrov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Bogdan Bobrov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bogdan Bobrov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
15.09.92, 31 rokov
19 796 $
15.09.92, 31 rokov
19 796 $
Bogdan Bobrov vs. Anton Chekhov - Vzájomné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Bogdan Bobrov | Anton Chekhov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Ust | tvrdý |
Bogdan Bobrov form & Anton Chekhov form
Bogdan Bobrov - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Anton Chekhov - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detail zápasu |