Srbsko
01.06.00, 23 rokov
01.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
18.07.96, 27 rokov
18.07.96, 27 rokov
Bodin Zarkovic vs. Samuel Hodor - Vzájomné zápasy
17.06.18 | 2. kolo kval. | Bodin Zarkovic | Samuel Hodor | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Hungary F5 | antuka |
Bodin Zarkovic form & Samuel Hodor form
Bodin Zarkovic - posledné zápasy
Serbia F3 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Martins Podzus | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Sabit Suntic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Darko Jandric | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Samm Butler | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Marin Jurkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Dodig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Deni Zmak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Miroslav Cvjetan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djerkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Samuel Hodor - posledné zápasy
M15 Olomouc - koberec | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Samuel Hodor - skreč | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Duje Kekez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-2, - Samuel Hodor - skreč | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Daniel Khin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 7-63, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Janis Podzus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 2-6, 7-65, 2-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Michal Konecny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Bilal Anjum | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.18 kvalifik. | vs. Dominik Langmajer | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 6-1, Aljaz Radinski - skreč | detail zápasu |