ZÁPAS
31.10.19 | 3. kolo | Blaz Rola | Liam Caruana | 6-3, 6-2 | Charlottesville Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Blaz Rola | Liam Caruana | |
1. podanie % | 29/43 (67%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/29 (83%) | 21/33 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/14 (86%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/48 (46%) | 7/43 (16%) |
Vyhrané body celkom | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Liam Caruana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Liam Caruana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Blaz Rola vs. Liam Caruana - Vzájomné zápasy
31.10.19 | 3. kolo | Blaz Rola | Liam Caruana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Charlottesville Challenger | tvrdý I. |
Blaz Rola form & Liam Caruana form
Blaz Rola - posledné zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Liam Caruana - posledné zápasy
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Andrew Harris | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Hugo Nys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 2. kolo | vs. Brayden Schnur | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
07.02.20 štvrťfinále | vs. Alex Bolt | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.20 3. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.20 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Takuto Niki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Houston Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Ivo Karlovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Mohamed Abdel-Aziz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Blaz Rola | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Gianni Ross | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 7-614 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-2, - Liam Caruana - skreč | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Alex Rybakov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
22.09.19 finále | vs. Hugo Gaston | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.19 semifinále | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-0 | detail zápasu |