ZÁPAS
23.07.19 | 2. kolo | Blaz Rola | Dimitar Kuzmanov | 6-2, 2-1, - skreč | Tampere Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Blaz Rola | Dimitar Kuzmanov | |
1. podanie % | 22/33 (67%) | 31/42 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/22 (82%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/11 (27%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/42 (52%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body celkom | 43/75 (57%) | 32/75 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Blaz Rola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Blaz Rola | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Blaz Rola | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Blaz Rola | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Blaz Rola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Blaz Rola | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Blaz Rola vs. Dimitar Kuzmanov - Vzájomné zápasy
16.06.20 | 1. kolo | Dimitar Kuzmanov | Blaz Rola | 7-6, 4-6, 7-6 | detail zápasu | All Lower | antuka |
23.07.19 | 2. kolo | Blaz Rola | Dimitar Kuzmanov | 6-2, 2-1, Dimitar Kuzmanov - skreč | detail zápasu | Tampere Challenger | antuka |
Blaz Rola form & Dimitar Kuzmanov form
Blaz Rola - posledné zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Dimitar Kuzmanov - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - skreč | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jan Choinski | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |