ZÁPAS
26.07.17 | 2. kolo | Blaz Rola | Alex Bolt | 6-3, 6-2 | Binghamton Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Blaz Rola | Alex Bolt | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/34 (79%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/23 (57%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/42 (45%) | 17/57 (30%) |
Vyhrané body celkom | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Blaz Rola | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Blaz Rola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Blaz Rola | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Blaz Rola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Alex Bolt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Blaz Rola | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alex Bolt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Blaz Rola | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Blaz Rola vs. Alex Bolt - Vzájomné zápasy
24.03.18 | semifinále | Blaz Rola | Alex Bolt | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Qujing Challenger | tvrdý |
26.07.17 | 2. kolo | Blaz Rola | Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Binghamton Challenger | tvrdý |
Blaz Rola form & Alex Bolt form
Blaz Rola - posledné zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Montechiarugolo Challenger - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Alex Bolt - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Kody Pearson | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-75, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corey Gaal | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Blake Ellis | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Matthew Hulme | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Li Tu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Blake Ellis | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Blake Mott | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Li Tu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tai Sach | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Omar Jasika | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 2-6 | detail zápasu |