Rakúsko
21.12.99, 24 rokov
21.12.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Egypt
20.11.84, 39 rokov
20.11.84, 39 rokov
Bjorn Nareyka vs. Makram Ragheb - Vzájomné zápasy
21.04.18 | 1. kolo kval. | Bjorn Nareyka | Makram Ragheb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Egypt F15 | antuka |
Bjorn Nareyka form & Makram Ragheb form
Bjorn Nareyka - posledné zápasy
M15 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | - | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu |
Makram Ragheb - posledné zápasy
Egypt F19 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Corioni | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 2-6, 6-0, 5-1, Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Sebastiano Mahoro Zorzi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Bjorn Nareyka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F38 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bajic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F37 - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Washi Gervais | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Tamer Elbanna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Abdallah Fouad | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Tadeas Paroulek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F23 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Andres Dellatorre | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F22 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Kshitij Kamal | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Nikita Gudozhnikov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Nikita Gudozhnikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu |