Čína
18.02.99, 25 rokov
18.02.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nový Zéland
02.06.97, 26 rokov
02.06.97, 26 rokov
Bingyu Yu vs. Rob Reynolds - Vzájomné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Bingyu Yu | Rob Reynolds | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Thailand F6 | tvrdý |
Bingyu Yu form & Rob Reynolds form
Bingyu Yu - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Freddie Ridout | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Madhwin Kamath | 7-5, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Bert Nuyts | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. David Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ladeng Ran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Xiaoyin Yang | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Wenfu Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Rob Reynolds - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 2-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Siddhant Banthia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jeremy Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Omar Fields | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Schoeman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tauranga - tvrdý | ||||
22.12.22 štvrťfinále | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.22 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-5, Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Rhys Searant | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
18.12.22 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Shuannon Tricerri | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.12.22 kvalifik. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.19 kvalifik. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Chen Dong | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-1, 3-1, Chanchin Sookton-Eng - skreč | detail zápasu |