INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Billy Harris vs. Chien-Hsun Lo - Vzájomné zápasy
04.12.17 | kvalifik. | Billy Harris | Chien-Hsun Lo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Thailand F11 | tvrdý |
Billy Harris form & Chien-Hsun Lo form
Billy Harris - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 štvrťfinále | vs. Richard Gasquet | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 7-66, Christopher O'Connell - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Alexander Blockx | 6-74, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 7-63, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Chien-Hsun Lo - posledné zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu |