Maced?nsko
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.12.00, 23 rokov
28.12.00, 23 rokov
Besir Durguti vs. Daniil Savelev - Vzájomné zápasy
01.03.20 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Daniil Savelev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
08.12.18 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Daniil Savelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Turkey F40 | antuka |
Besir Durguti form & Daniil Savelev form
Besir Durguti - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Daniil Savelev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | detail zápasu |