ZÁPAS
08.03.15 | Bernard Tomic | Lukas Rosol | 7-64, 6-3, 7-65 | Davis Cup | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Bernard Tomic | Lukas Rosol | |
1. podanie % | 65/107 (61%) | 64/104 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/65 (77%) | 51/64 (80%) |
Vyhrané body z 2.podania | 26/42 (62%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 36/104 (35%) | 31/107 (29%) |
Vyhrané body celkom | 112/211 (53%) | 99/211 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 9 | 10 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bernard Tomic vs. Lukas Rosol - Vzájomné zápasy
05.03.19 | 1. kolo kval. | Lukas Rosol | Bernard Tomic | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Indian Wells | tvrdý |
12.04.15 | 1. kolo | Bernard Tomic | Lukas Rosol | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Monte-Carlo | antuka |
08.03.15 | Bernard Tomic | Lukas Rosol | 7-64, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Davis Cup | tvrdý I. |
Bernard Tomic form & Lukas Rosol form
Bernard Tomic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Pablo Masjuan Ginel | 5-7, 0-1, - Bernard Tomic - skreč | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Luca Nardi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 5-7, 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 5-2, Grigoriy Lomakin - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | - | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 7-64, 6-79 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Shunsuke Mitsui | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Lukas Rosol - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |