Berk Ilkel vs. Stepan Beresnev 15.09.2019

Berk Ilkel vs. Stepan Beresnev 15.09.2019 - M15 Antalya - porovnanie

ZÁPAS

15.09.191. kolo kval.Berk Ilkel Stepan Beresnev 4-6, 6-4, 10-4 Turkey M15 Antalya antuka

ŠTATISTIKY

10-4

Berk Ilkel
Turecko
28.07.01, 18 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.05.99, 21 rokov







Stepan Beresnev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Berk Ilkel vs. Stepan Beresnev - Vzájomné zápasy

15.09.191. kolo kval.Berk IlkelStepan Beresnev4-6, 6-4, 10-4 detail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Berk Ilkel - posledné zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Henrik Traskin3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Jiaqi Duan3-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Benedikt Emesz6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M25 Antalya - antuka
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Marlon Vankan3-6, 0-6 prehradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Amil Dodds Amil Dodds - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Umut Akkoyun2-6, 6-2, 7-10 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
29.01.20
1. kolo
vs. Tristan Meraut2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
14.01.20
kvalifik.
vs. Vasile Antonescu2-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Umut Akkoyun6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.01.20
kvalifik.
vs. Johannes Fleischmann1-6, 1-6 prehradetail zápasu
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Daniil Gusev7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Timothy Lim6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Igor Saveljic2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Lisandru Rodriguez3-6, 6-4, 1-10 prehradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Igor Panin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
27.11.19
1. kolo
vs. Luca Gelhardt1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Alexis Boureau1-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Federico Lucini6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Andrea Borroni6-74, 6-4, 5-10 prehradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Gusev6-4, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.10.19
kvalifik.
vs. Alexis Boureau0-6, 1-6 prehradetail zápasu
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Alessandro Coppini6-2, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Yu Lun Xie6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
10.10.19
2. kolo
vs. Fabian Marozsan1-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Kaan Cepel6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Mariano Alberto Hasenkopf1-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Kayra Kargin6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
26.09.19
1. kolo
vs. Cayetano March3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Luka Pavlovic2-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Stepan Beresnev4-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu

Stepan Beresnev - posledné zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Pavel Shchaya-Zubrov3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Kaan Cepel6-4, 6-1 výhradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Anze Arh4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel6-4, 4-6, 4-10 prehradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Korolev3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Poland M15 Koszalin - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Tsebrenko3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Germany M15 Bad - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Roy De Valk1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Austria M15 Kramsach - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Philip Bachmaier1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M15 Almaty - tvrdý
09.07.19
kvalifik.
vs. Artsiom Bardzin3-6, 1-6 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maksim Maslov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Georgia M15 Tbilisi - tvrdý
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Philipp Dittmer4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Luca Castelnuovo4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - antuka
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Grigoriy Korobeynikov6-1, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - antuka
17.09.18
kvalifik.
vs. Artsiom Bardzin6-3, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Egor Noskin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Artem Zharkov6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Anton Desyatnik2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Vladimir Korolev6-0, 2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Alan Bzarov5-7, 6-72 prehradetail zápasu
Russia Russia F5 - antuka
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Alexey Nesterov (1998)1-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Vladislav Gorshenin6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
23.07.18
2. kolo kval.
vs. Petr Arkhipov4-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Vadim Kutsenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Vadim Alekseenko2-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Artem Dacenko7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F5 - antuka
22.04.18
2. kolo kval.
vs. Mark Tryakshin4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F4 - antuka
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Vadim Kutsenko1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F2 - tvrdý I.
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Ivan Ponomarenko7-5, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý I.
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Vladimir Korolev6-71, 1-6 prehradetail zápasu
<