ZÁPAS
29.01.19 | kvalifik. | Benjamin Winter Lopez | Sergio Martos Gornes | 3-6, 6-4, 10-3 | M15 Palmanova | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Benjamin Winter Lopez vs. Sergio Martos Gornes - Vzájomné zápasy
29.01.19 | kvalifik. | Benjamin Winter Lopez | Sergio Martos Gornes | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
Benjamin Winter Lopez form & Sergio Martos Gornes form
Benjamin Winter Lopez - posledné zápasy
M15 Les - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Sergio Martos Gornes - posledné zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 štvrťfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |