ZÁPAS
02.11.16 | 1. kolo | Benjamin Sigouin | Jose Statham | 6-4, 1-6, 6-3 | USA F35 | antuka |
ŠTATISTIKY
Benjamin Sigouin | Jose Statham | |
1. podanie % | 41/74 (55%) | 54/77 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/41 (68%) | 38/54 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/33 (61%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 28/77 (36%) | 26/74 (35%) |
Vyhrané body celkom | 76/151 (50%) | 75/151 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 7 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Benjamin Sigouin vs. Jose Statham - Vzájomné zápasy
02.11.16 | 1. kolo | Benjamin Sigouin | Jose Statham | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | USA F35 | antuka |
Benjamin Sigouin form & Jose Statham form
Benjamin Sigouin - posledné zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Jose Statham - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | detail zápasu |