ZÁPAS
10.07.19 | 1. kolo | Benjamin Sigouin | Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-6, 6-3 | Winnipeg Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Benjamin Sigouin | Carlos Gomez-Herrera | |
1. podanie % | 41/89 (46%) | 56/93 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/41 (78%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/48 (50%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 39/93 (42%) | 33/89 (37%) |
Vyhrané body celkom | 95/182 (52%) | 87/182 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esá | 7 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Sigouin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Sigouin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Sigouin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Benjamin Sigouin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Sigouin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Benjamin Sigouin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Benjamin Sigouin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Sigouin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Benjamin Sigouin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Benjamin Sigouin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Benjamin Sigouin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Benjamin Sigouin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Sigouin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Benjamin Sigouin vs. Carlos Gomez-Herrera - Vzájomné zápasy
10.07.19 | 1. kolo | Benjamin Sigouin | Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Winnipeg Challenger | tvrdý |
Benjamin Sigouin form & Carlos Gomez-Herrera form
Benjamin Sigouin - posledné zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alexander Henry Visser | 5-7, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 0-6, 1-4, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mesarovic | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Govind Nanda | 5-7, 0-3, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 0-2, - Benjamin Sigouin - skreč | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Govind Nanda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Carlos Gomez-Herrera - posledné zápasy
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Corrientes Challenger - antuka | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | detail zápasu | |
15.06.22 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.03.22 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Quito Challenger - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
10.09.21 štvrťfinále | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.21 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.21 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | detail zápasu |