ZÁPAS
24.05.17 | 1. kolo | Benjamin Lock | David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-3 | Spain F15 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Benjamin Lock | David Jorda Sanchis | |
1. podanie % | 70/112 (63%) | 67/108 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 55/70 (79%) | 44/67 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/42 (36%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/12 (25%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané body z returnu | 45/108 (42%) | 42/112 (38%) |
Vyhrané body celkom | 115/220 (52%) | 105/220 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esá | 1 | 8 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Benjamin Lock vs. David Jorda Sanchis - Vzájomné zápasy
24.05.17 | 1. kolo | Benjamin Lock | David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Spain F15 | tvrdý |
Benjamin Lock form & David Jorda Sanchis form
Benjamin Lock - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
David Jorda Sanchis - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |