ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Benjamin Dhoe | Maxime Mora | 2-6, 6-1, 6-4 | M15 Kolkata | antuka |
ŠTATISTIKY
Benjamin Dhoe | Maxime Mora | |
1. podanie % | 43/76 (57%) | 38/86 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/43 (63%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/33 (42%) | 21/48 (44%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 44/86 (51%) | 35/76 (46%) |
Vyhrané body celkom | 85/162 (52%) | 77/162 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Benjamin Dhoe | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Maxime Mora | |
0-0 | ||
Benjamin Dhoe | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Maxime Mora | |
0-0 | ||
Benjamin Dhoe | 1-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15 | ||
Benjamin Dhoe | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Benjamin Dhoe | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Benjamin Dhoe | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Maxime Mora | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15 | ||
Benjamin Dhoe | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Dhoe | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Maxime Mora | |
0-0, 30-0 | ||
Benjamin Dhoe | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Benjamin Dhoe | 4-3 | |
0-0 | ||
Benjamin Dhoe | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Benjamin Dhoe vs. Maxime Mora - Vzájomné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Benjamin Dhoe | Maxime Mora | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Kolkata | antuka |
Benjamin Dhoe form & Maxime Mora form
Benjamin Dhoe - posledné zápasy
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maia 1 - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
17.10.21 kvalifik. | vs. Tim Sandkaulen | 6-73, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Loic Cloes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Joris De Loore | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-63, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Mathias Klimovicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Maxime Mora - posledné zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |