Veľká Británia
14.03.94, 30 rokov
14.03.94, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ben Lott vs. Guy Orly Iradukunda - Vzájomné zápasy
26.06.17 | kvalifik. | Ben Lott | Guy Orly Iradukunda | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | USA F21 | tvrdý |
Ben Lott form & Guy Orly Iradukunda form
Ben Lott - posledné zápasy
USA F17 - tvrdý | ||||
26.06.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sheehy | 4-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
USA F23 - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F21 - tvrdý | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Austin Krajicek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Eric Rutledge | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. William Genesen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
07.07.14 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
30.06.14 kvalifik. | vs. Toby Mitchell (GBR) | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
29.07.13 2. kolo kval. | vs. Sebastian Rey | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.13 kvalifik. | vs. Bjorn Thomson | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Marcus Willis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
08.07.13 kvalifik. | vs. Harry Skinner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.13 1. kolo | vs. Imran Aswat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.13 2. kolo | vs. Antoine Benneteau | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Marcus Gan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.13 2. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Guy Orly Iradukunda - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.22 štvrťfinále | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | detail zápasu |