ZÁPAS
03.07.18 | 2. kolo kval. | Ben Jones | Guilherme Valdoleiros | 6-0, 6-2 | Portugal F11 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
17.07.99, 24 rokov
17.07.99, 24 rokov
Ben Jones vs. Guilherme Valdoleiros - Vzájomné zápasy
03.07.18 | 2. kolo kval. | Ben Jones | Guilherme Valdoleiros | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Portugal F11 | tvrdý |
Ben Jones form & Guilherme Valdoleiros form
Ben Jones - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 6-77 | detail zápasu |
Guilherme Valdoleiros - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Simao | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Jack Molloy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 7-64, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Joe Leather | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Coelho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Max Cunat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. David Munoz (ESP) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dalmasso | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cooper | 2-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu |