Veľká Británia
22.05.92, 31 rokov
22.05.92, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ben Davis vs. Daniiar Duldaev - Vzájomné zápasy
11.07.16 | kvalifik. | Ben Davis | Daniiar Duldaev | 7-60, 6-4 | detail zápasu | Turkey F28 | tvrdý |
Ben Davis form & Daniiar Duldaev form
Ben Davis - posledné zápasy
Turkey F28 - tvrdý | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Yannick Jankovits | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Cardini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.16 kvalifik. | vs. Daniiar Duldaev | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F19 - tvrdý | ||||
09.05.16 kvalifik. | vs. Joshua Paris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Joaquin Moriones | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
25.04.16 kvalifik. | vs. Peter Bothwell | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Joaquin Moriones | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Philip Wilbert Major | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Zeljko Milovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Nino Portales | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - antuka | ||||
11.05.09 2. kolo | vs. Daniel Cox | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.05.09 1. kolo | vs. Luca Vanni | 6-73, 4-2, Luca Vanni - skreč | detail zápasu |
Daniiar Duldaev - posledné zápasy
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Denys Molchanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
08.01.18 kvalifik. | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Chaleechan Tanasugarn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F12 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. A-Ram Kim | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F11 - tvrdý | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Thailand F10 - tvrdý | ||||
30.11.17 štvrťfinále | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.17 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Vietnam F3 - tvrdý | ||||
24.11.17 štvrťfinále | vs. Nathan Pasha | 6-2, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.17 2. kolo | vs. Sho Katayama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Alberto Lim | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
Vietnam F2 - tvrdý | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Nathan Pasha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F1 - tvrdý | ||||
11.11.17 semifinále | vs. Nam Hoang Ly | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.17 finále | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.17 štvrťfinále | vs. Ti Chen | 2-6, 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.17 2. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo | vs. Linh Giang Trinh | 1-6, 7-5, 3-0, Linh Giang Trinh - skreč | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
29.10.17 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Alberto Lim | 4-6, 2-4, - Daniiar Duldaev - skreč | detail zápasu | |
Malaysia F1 - tvrdý | ||||
18.10.17 2. kolo | vs. Takashi Saito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Rodion Pak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. George Tsivadze | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | detail zápasu |