Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
16.12.97, 26 rokov
16.12.97, 26 rokov
Bart Stevens vs. Linus Krohn - Vzájomné zápasy
06.10.18 | 1. kolo kval. | Bart Stevens | Linus Krohn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Turkey F31 | antuka |
Bart Stevens form & Linus Krohn form
Bart Stevens - posledné zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Linus Krohn - posledné zápasy
M15 Uslar - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Oren Vasser | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Eric Ahren Moonga | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Markus Neuhauser | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Tathagat Charantimath | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Netherlands F3 - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Rob Van Den Berg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Walder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Shahin Khaledan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 7-5, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Nik Razborsek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F42 - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Vadim Alekseenko | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Morlotti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Atilla Kaan Gone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 3-6, 1-6 | detail zápasu |