Barnaby Smith vs. Daniel Dudockin 10.06.2018

Barnaby Smith vs. Daniel Dudockin 10.06.2018 - Israel F9 (Netanya) - porovnanie

ZÁPAS

10.06.18kvalifik.Barnaby Smith Daniel Dudockin 6-3, 6-0 Izrael Israel F9 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-0

Barnaby Smith
Veľká Británia
04.05.99, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.02.97, 22 rokov







Daniel Dudockin
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Barnaby Smith vs. Daniel Dudockin - Vzájomné zápasy

10.06.18kvalifik.Barnaby SmithDaniel Dudockin6-3, 6-0 detail zápasuIzrael Israel F9 tvrdý

Barnaby Smith - posledné zápasy

USA M25 Waco - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Jordi Arconada6-74, 2-6 prehradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Mark Whitehouse6-3, 6-1 výhradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Luke Johnson6-3, 6-1 výhradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Mate Zsiga6-3, 6-70, 10-3 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Logan Smith6-2, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Roehampton - tvrdý
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jacob Fearnley4-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Johannes Seeman6-4, 3-6, 10-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Adrian Oetzbach3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Tristan Boyer2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Michel Vernier3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
10.06.19
kvalifik.
vs. Guido Ivan Justo4-6, 7-69, 10-12 prehradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Hans Albert Schubert6-0, 6-0 výhradetail zápasu
USA M25 Los - tvrdý
31.12.18
1. kolo kval.
vs. Lucas Poullain1-6, 1-6 prehradetail zápasu
USA USA F34 - tvrdý I.
26.11.18
1. kolo
vs. Henry Craig4-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.11.18
kvalifik.
vs. Elio Jose Ribeiro Lago6-3, 6-0 výhradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Tomislav Podvinski6-2, 6-2 výhradetail zápasu
USA USA F28 - tvrdý
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Jacob Eskeland4-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Yehonatan Kaufman6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Serbia Serbia F2 - antuka
17.08.18
štvrťfinále
vs. Ergi Kirkin4-6, 5-7 prehradetail zápasu
16.08.18
2. kolo
vs. Lingxi Zhao6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.08.18
1. kolo
vs. Moez Echargui6-3, 6-0 výhradetail zápasu
13.08.18
kvalifik.
vs. Martin Bugaj6-0, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.18
2. kolo kval.
vs. Xin Hu6-2, 6-0 výhradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Dusan Obradovic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Slovakia Slovakia F3 - antuka
07.08.18
kvalifik.
vs. Alexander Shevchenko1-6, 6-73 prehradetail zápasu
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Patrik Jancovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Samo Polakovic6-2, 7-61 výhradetail zápasu
Slovakia Slovakia F2 - antuka
30.07.18
2. kolo kval.
vs. Alexander Shevchenko1-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.07.18
1. kolo kval.
vs. Andrej Wawrzyczek6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella3-6, 3-6 prehradetail zápasu

Daniel Dudockin - posledné zápasy

Izrael M15 Kiryat - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga3-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Apuroop Patlolla Reddy6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Kento Yamada6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-0, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Demetris Azoides4-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Luca Keist5-7, 0-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Emmanuel Luria5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Adam Levi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.18
kvalifik.
vs. Barnaby Smith3-6, 0-6 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
kvalifik.
vs. Romain Bauvy4-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Almog Levi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Edan Bakshi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.06.17
kvalifik.
vs. Franco Ribero3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi3-6, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
07.06.17
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 4-6 prehradetail zápasu
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 výhradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Lior Goldenberg6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
23.05.17
1. kolo
vs. Dekel Bar6-79, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
22.05.17
kvalifik.
vs. Motvey Radionov6-72, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
<