ZÁPAS
20.01.16 | 1. kolo | Barkin Yalcinkale | Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-1 | Turkey F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Barkin Yalcinkale | Isa Mammetgulyyev | |
1. podanie % | 46/63 (73%) | 41/55 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/46 (72%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/17 (41%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/55 (49%) | 23/63 (37%) |
Vyhrané body celkom | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turkmenist
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
08.01.97, 27 rokov
11 350 $
Barkin Yalcinkale vs. Isa Mammetgulyyev - Vzájomné zápasy
20.01.16 | 1. kolo | Barkin Yalcinkale | Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Turkey F3 | tvrdý |
Barkin Yalcinkale form & Isa Mammetgulyyev form
Barkin Yalcinkale - posledné zápasy
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - tvrdý | ||||
01.03.16 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
19.02.16 štvrťfinále | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.16 2. kolo | vs. Zeljko Milovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.16 1. kolo | vs. Hidetoshi Owada | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.16 kvalifik. | vs. Jae-Min Seol | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
11.02.16 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.16 1. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F4 - tvrdý | ||||
28.01.16 2. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.01.16 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 2-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.16 kvalifik. | vs. Alp Sentay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
22.01.16 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.01.16 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
12.01.16 1. kolo | vs. Hannes Wagner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
06.01.16 1. kolo | vs. Romain Arneodo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F52 - tvrdý | ||||
21.12.15 kvalifik. | vs. Simon Carr | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.15 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-75, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.15 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.15 2. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F45 - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Durukan Durmus | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo | vs. Dusan Lojda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Cristian Florentin Voinea | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.15 štvrťfinále | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo | vs. Fatih Taha Erun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F42 - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Duje Delic | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F41 - tvrdý | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Haadin Bava | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - tvrdý | ||||
28.09.15 2. kolo | vs. Ken Onishi | 3-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Isa Mammetgulyyev - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - skreč | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detail zápasu |