ZÁPAS
22.05.18 | 1. kolo | Baptiste Crepatte | Linus Frost | 6-4, - skreč | Sweden F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Baptiste Crepatte | Linus Frost | |
1. podanie % | 24/36 (67%) | 20/25 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/24 (58%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/12 (33%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 15/25 (60%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body celkom | 33/61 (54%) | 28/61 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Baptiste Crepatte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Linus Frost | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Baptiste Crepatte | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Linus Frost | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Baptiste Crepatte | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Linus Frost | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Linus Frost | |
4-3 | Linus Frost | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Baptiste Crepatte | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Linus Frost | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Baptiste Crepatte | 0-0 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Baptiste Crepatte vs. Linus Frost - Vzájomné zápasy
22.05.18 | 1. kolo | Baptiste Crepatte | Linus Frost | 6-4, Linus Frost - skreč | detail zápasu | Sweden F3 | antuka |
Baptiste Crepatte form & Linus Frost form
Baptiste Crepatte - posledné zápasy
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Axel Garcian | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.22 1. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.22 štvrťfinále | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Alex Knaff | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Jules Okala | 5-7, 7-63, 3-0, Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Aleksander Orlikowski | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
05.03.21 štvrťfinále | vs. Andrew Paulson | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Michal Novansky | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.21 1. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.21 štvrťfinále | vs. Dan Added | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.21 2. kolo | vs. Karlis Ozolins | - | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Linus Frost - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - skreč | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu |