Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.01.98, 26 rokov
22.01.98, 26 rokov
Sagadat Ayap vs. Alexey Nesterov (1998) - Vzájomné zápasy
30.07.18 | kvalifik. | Sagadat Ayap | Alexey Nesterov (1998) | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Russia F4 | antuka |
Sagadat Ayap form & Alexey Nesterov (1998) form
Sagadat Ayap - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexey Nesterov (1998) - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Mark Kaufman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Eneko Rios Perez | 1-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Elijah Strode | 6-76, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Pavlos Tsitsipas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Angel Guerrero Melgar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Deji Thomas-Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sam Hoskins | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rowan Blackbeard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 1-6, 1-6 | detail zápasu |