ZÁPAS
13.10.17 | štvrťfinále | Austin Krajicek | Or Ram-Harel | 6-4, 2-0, - skreč | USA F33 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Austin Krajicek | Or Ram-Harel | |
1. podanie % | 20/32 (63%) | 34/58 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/20 (85%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/58 (52%) | 9/32 (28%) |
Vyhrané body celkom | 53/90 (59%) | 37/90 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Austin Krajicek vs. Or Ram-Harel - Vzájomné zápasy
11.01.18 | 2. kolo | Austin Krajicek | Or Ram-Harel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | USA F2 | tvrdý |
13.10.17 | štvrťfinále | Austin Krajicek | Or Ram-Harel | 6-4, 2-0, Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | USA F33 | tvrdý |
Austin Krajicek form & Or Ram-Harel form
Austin Krajicek - posledné zápasy
Los Cabos - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Bernard Tomic | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.18 kvalifik. | vs. Gonzalo Escobar | 7-5, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexios Halebian | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-72, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Irving Challenger - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-63, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Canada F2 - tvrdý I. | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Deiton Baughman | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 5-7, 0-1, - Austin Krajicek - skreč | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.18 2. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 6-74, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.18 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Luke Bambridge | 7-66, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
USA F2 - tvrdý | ||||
12.01.18 štvrťfinále | vs. Emilio Gomez | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
11.01.18 2. kolo | vs. Or Ram-Harel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.18 1. kolo | vs. Danny Thomas | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
USA F40 - tvrdý I. | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Alex Knaff | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F39 - tvrdý I. | ||||
30.11.17 štvrťfinále | vs. Trevor Allen Johnson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.17 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Go Soeda | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Toyota Challenger - koberec | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
03.11.17 štvrťfinále | vs. Mikhail Youzhny | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Or Ram-Harel - posledné zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 štvrťfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 štvrťfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 štvrťfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 štvrťfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |