ZÁPAS
16.06.18 | 1. kolo kval. | August Holmgren | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-4 | Germany F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 rokov
22.05.96, 27 rokov
August Holmgren vs. Lawrence Bataljin - Vzájomné zápasy
16.06.18 | 1. kolo kval. | August Holmgren | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Germany F4 | antuka |
August Holmgren form & Lawrence Bataljin form
August Holmgren - posledné zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |